Faq – najčastejšie kladené otázky

Aké sú výhody konceptu eDiéta?

PRIPRAVÍME A DORUČÍME VÁM JEDLO NA CELÝ DEŇ AŽ NA STÔL, NESTRÁCATE ČAS VARENÍM. STRAVUJETE SA PRAVIDELNE 5 x DENNE A PRITOM CHUDNETE !!!

  • Jedlá sú energeticky vyvážené, majú správnu dennú dávku bielkovín, sacharidov a tukov
  • Jedlá sú pripravované podľa moderných zdravých trendov  
  • Jedlá sú čerstvé a nezmrazujú sa
  • Každé jedlo je podávané v jednorázových obaloch, vhodných do mikrovlnných rúr, ale kľudne si ho môžete preložiť a zohriať, ako vám to vyhovuje
  • Týždenné menu si môžete nájsť na našom webe
  • Nestrácate čas varením, počítaním kilojoulov a zháňaním potrebných potravín – všetko urobíme za vás
  • Ak máte záujem postaráme sa aj o recykláciu obalov
 

Ako sa jedlo pripravuje?

Naše jedlo sa pripravuje každý deň čerstvé, nezmrazuje sa a zachladené sa vozí priamo až k vám. Máme novú modernú kuchyňu. Tím ľudí, na čele s dietológom, denne pracuje na tom, aby vaša strava bola nielen chutná a kvalitná, ale aj splnila svoj efekt a vy ste zredukovali svoju hmotnosť.

 

Aké suroviny používate?

Máme dlhoročné skúsenosti s prípravou stravy, ako aj s nakupovaním kvalitných surovín. Dnes je “trendy” používať suroviny na báze “nature food” a bio potravín. Naša snaha sa odráža na chuti našich jedál a spokojnosti vás, našich zákazníkov. Rešpektujeme zásadu regiónu a sezóny.

 

Dá sa koncept eDiéta vyskúšať?

Všetky programy, ktoré ponúkame, si môžete skúšobne objednať aj na kratší interval – jeden skúšobný týždeň, no ideálny čas pre nastavenie zdravého režimu stravovania sú tri mesiace.

 

Koľko môžem s eDiétou schudnúť?

Zníženie váhy je individuálne. Úspešnosť nášho konceptu prevyšuje 94 %, ideálne by ste mali schudnúť v prvom mesiaci 3 – 4 kilá. Aby sme predišli “jo-jo” efektu, strata hmotnosti by mala byť postupná.

 

Čo mám piť?

Počas diéty odporúčame piť 2 - 3 litre tekutín denne. Medzi najvhodnejšie nápoje patria pramenité vody s nízkym obsahom minerálnych látok, bylinkové čaje a pod. Vyvarovať by ste sa mali sýtených a sladkých nápojov.

 

Ako je to s alkoholom?

Alkohol by sa mal počas chudnutia úplne obmedziť, ale pohár bieleho suchého vína na spoločenskej akcii vám nemôže uškodiť. Potom však žiaden chlebíček:-)

 

Je nutné cvičiť?

Náš koncept funguje na celodennom nutrične vyváženom stravovaní, no akákoľvek fyzická aktivita je prospešná. Záleží však na vašej fyzickej kondícii. Ak chudnutie doplníte návštevou posilňovne, budete dvakrát týždenne plávať, doma cvičiť, alebo sa prejdete po parku či v lese, nič nemôžete pokaziť. Hlavné je, aby ste si v noci dobre oddýchli a dopriali telu dostatočné množstvo tekutín. Úspech sa dostaví!

 

Čo v prípade, že obed nemôžem zjesť, pretože sa musím zúčastniť pracovného obeda?

V reštaurácii si objednáte podľa svojej chuti ľahké jedlo. Doporučujeme si objednať buď polovičnú alebo detskú porciu. A následne pokračujete našou stravou.

 

Potrebujem prerušiť dodanie stravy, napr. služobná cesta, dovolenka?

V prípade prerušenia dodávania stravy, klient neprichádza o vynechané dni. O dni, ktoré preruší, sa mu zmluva predĺži.

 

Prečo je diéta odporúčaná na 3 mesiace?

Počas prvého mesiaca sa dostavia prvé viditeľné výsledky, výraznejší a trvalejší efekt sa však prejaví po troch mesiacoch. Vždy záleží len na vás a vašej predstave o ideálnej cieľovej hmotnosti. Jedlá je možné dlhodobo konzumovať aj v rámci racionálnej stravy a zdravého životného štýlu.

podte-s-nami-do-toho-gurman.png
Vyskúšať Poďte s nami do toho
Pripravíme, navaríme, dovezieme.