Martina Šimkovičová

Martina Šimkovičová

moderátorka televízie Markíza

"Je to zmena životného štýlu"

O eDiéte som sa dopočula od spolužiaka  z gymnázia a potom samozrejme z internetu. Chcela som vedieť viac a tak som si tam našla všetky potrebné informácie.

eDiétu mi vozili každý deň a ja som nemusela riešiť, čo budem celý deň jesť. Niekedy toho bolo dokonca viac, ako som zvykla jesť počas dňa, ale správnym rozložením jedla na 5 porcií som sa vyhla vlčiemu hladu a večer som nemiešala piate cez deviate.

Pretože mám slabosť na sladké a môj žalúdok nie je v 100 percentnom stave rozhodla som sa pre eDiétu, aby som mala celodennú a vyváženú stravu.

Diéty ako také nemám rada a nikdy som žiadnu nedržala, ale toto nie je klasická dieta- Je to zmena životného štýlu a spôsob stravovania. Už sa nemusíte vyhovárať, nemám čas sa najesť, jednoducho jedlo máte pripravené. Jediný problém je, že ak varíte jedlo pre ostatných členov rodiny, musíte sa najprv najesť vy, aby ste jedlo, ktoré pripravujete pre rodinu nejedli. Ale eDiéta vám poskytuje aj inšpirácie na jedlo pre rodinu. Bola som milo prekvapená, že strava je veľmi chutná a pestrá a veľmi čisto a pekne zabalená.

Kurieri pracujú veľmi flexibilne a dá sa s nimi dohodnúť kde a kedy vám jedlo privezú.

dieta-pre-zeny-klasik.png
Objednať Diéta pre ženy
Navaríme, zabalíme, dovezieme.
dieta-pre-muzov-klasik.png
Objednať Diéta pre mužov
Navaríme, zabalíme, dovezieme.