Odborný dohľad eDiéty

Chudnite pod dohľadom odborníkov

Mgr. Tomáš Pitoňák

Mgr. Tomáš Pitoňák

Spoluzakladateľ konceptu eDiéta

Tomáš, náš výkonný riaditeľ a zakladateľ spoločnosti. Dlhoročný gastronóm a výživový špecialista, ktorý dennodenne komunikuje s klientmi. Vyštudovaný manažér a výživár je veľkým fanúšikom a propagátorom zdravého varenia, stravovania a pozitívneho myslenia.

 
MUDr. Adriana Ilavská

MUDr. Adriana Ilavská

Dietologička - špecialista (Medissimo)

Doktorka Ilavská nám pomáha po odbornej stránke pri realizovaní nášho konceptu. Špecializuje sa na oblasť výživy, porúch metabolizmu, obezity a diabetológie. Zároveň je odborným garantom mnohých televíznych relácií z oblasti výživy a dietológie.

 
RND. Barbara Sviežená PhD

RND. Barbara Sviežená PhD

lektorka výživy, genetička

Spoluzakladateľka, vedúca lektorka a garant Inštitútu zdravého života Welko. Barbara je genetička, molekulárna biologička a zároveň držiteľka certifikátov : Poradca pre výživu, Výživa detí a Nutričná genetika. Aktívne prednáša o zdravej výžive a venuje sa edukačnej činnosti na viacerých úrovniach.Je spoluzakladajúcou členkou Slovenskej asociácie pre výživu a prevenciu (SAVP).

 

Ing.Elena Fajnorová

Manager výroby Pezinok

Ela je náš dlhoročný výrobný manager v Pezinku. Výživový špecialista, absolventka Chemicko-technologickej fakulty STU v Bratislave, a nadstavbového štúdia Poradca pre výživu - Inštitútu zdravého života Welko. 

 

 

Dáša Kaufmanová

Výživový poradca

Dáša je vaším prvým pilierom pri kontakte s nami. Pomáha zákazníkom s nástrahami a s príležitosťami nášho konceptu. Je absolventkou kurzu Inštitútu zdravého života Welko v Bratislave - Poradca pre výživu a dennodenne vedie našu pezinskú kanceláriu.

 
Mgr. Alenka Kompasová

Mgr. Alenka Kompasová

Reprezentantka Slovenska v naturálnej kulturistike

Alenka poskytuje naším klientom poradenstvo v kulturistike a fitnes Je majiteľkou Fitness JODI v bratislavskej Dúbranke a majsterkou Európy v kategórii fitness model - INBA Tatabánya Maďarsko. 

 
Daniel Hrivňák

Daniel Hrivňák

eDieta executive chef

Dandy je členom Gourmet Klubu a od roku 2005 držiteľom osvedčenia Diner Amical – Confrerie de la chaine des Rotisseurs. poznáte ho aj telerána TV Markíza, kde pre vás varí skoro každú stredu. Pre eDieta tím pracuje už siedmy rok a veríme, že Vám chutí...

 
Objednať Zníženie váhy pod naším dohľadom
Navaríme, zabalíme a privezieme až k Vám.