Odborný dohľad eDiéty

Chudnite pod dohľadom odborníkov

Mgr. Tomáš Pitoňák

Mgr. Tomáš Pitoňák

Spoluzakladateľ konceptu eDiéta

Tomáš, náš výkonný riaditeľ a zakladateľ spoločnosti. Dlhoročný gastronóm a výživový špecialista, ktorý dennodenne komunikuje s klientmi. Vyštudovaný manažér a výživár, člen STOB-u a AVP v Čechách aj na Slovensku, držiteľ niekoľkých certifikátov, je veľkým fanúšikom a propagátorom zdravého varenia, stravovania a pozitívneho myslenia.

 
MUDr. Adriana Ilavská

MUDr. Adriana Ilavská

Dietologička - špecialista (Medissimo)

Doktorka Ilavská nám pomáha po odbornej stránke pri realizovaní nášho konceptu. Špecializuje sa na oblasť výživy, porúch metabolizmu, obezity a diabetológie. Zároveň je odborným garantom mnohých televíznych relácií z oblasti výživy a dietológie.

 
RND. Barbara Sviežená PhD

RND. Barbara Sviežená PhD

lektorka výživy, genetička

Vedúca lektorka Inštitútu zdravého života Welko. Barbara je genetička, molekulárna biologička a zároveň držiteľka certifikátov Poradca pre výživu, Výživa detí a Nutričná genetika. Prednáša v kurzoch výživy na Slovensku a v Čechách. 

 
Mgr. Barbora Demovičová

Mgr. Barbora Demovičová

Výživový poradca

Barborka je vaším prvým pilierom pri kontakte s nami.Pomáha zákazníkom s nástrahami a s príležitosťami nášho konceptu. Je držiteľom niekoľkých certifikátov a absolvovala niekoľko vysokoodborných školení o výžive a zdravom stravovaní.

 
Mgr. Alenka Kompasová

Mgr. Alenka Kompasová

Reprezentantka Slovenska v naturálnej kulturistike

Alenka poskytuje naším klientom poradenstvo v kulturistike a fitnes Je majiteľkou Fitness JODI a majsterkou európy v kategórii fitness model. 

 
Daniel Hrivňák

Daniel Hrivňák

eDieta executive chef

Dandy je členom Gourmet Klubu a od roku 2005 držiteľom osvedčenia Diner Amical – Confrerie de la chaine des Rotisseurs. Pre náš tím pracuje už piaty rok a veríme, že Vám chutí...

 
Objednať Zníženie váhy pod naším dohľadom
Garantujeme to najlepšie pre zníženie váhy. Navaríme, privezieme.