S e-Diétou chudnete bez jo-jo efektu

jojo-efekt.jpg

Túžite schudnúť a už nikdy nepribrať a vaším najväčším strašiakom je jo-jo efekt? Potom je e-diéta to pravé pre vás. Vieme, ako jo-jo efekt vzniká a preto vám domov prinášame vyváženú stravu, ktorá telo nevyčerpá, naopak mu dodá všetky potrebné živiny, ktoré potrebuje, aby fungovalo dokonalo ako švajčiarske hodinky. A samozrejme štíhleho do krásy a už nikdy neokúsilo jo-jo efekt.

Tak prečo vzniká nepriateľ jo-jo efekt?

Lebo keď chceme schudnúť rýchlo, robíme zvyčajne veľkú chybu, že jeme menej, ako telo potrebuje a cielene vynechávame potraviny, ktoré nevyhnutne potrebuje! Preto sa prepne do šetrného režimu, spomalí metabolizmus a teda aj chudnutie a všetky potrebné živiny začne čerpať z vlastných tukových zásob aj zo svalovej hmoty. Navyše sa cítime unavené, nervózne, prepadávajú nás chute na sladké a potom zas na slané a tak dokola.

Keď si to všetko všimneme, chytíme paniku, začneme jesť ešte menej a to je ďalšia veľká chyba! Dostatočné množstvo jedla si nemôžeme upierať večne a keď teda začneme jesť trochu viac, priberáme. A keď si doprajeme zas o trochu viac, nalepí sa na nás o niekoľko kíl navyše a my máme pocit, že priberáme ešte aj zo vzduchu, ktorý dýchame! A tak opäť telo bičujeme malými porciami jedla, vynechávaním dôležitých zložiek potravy a dokonca aj úplným vylúčením, raňajok či večere. No a potom to zas nevydržíme dlho, začneme jesť viac a telo tiež priberie ešte viac! Vtedy nám už je zvyčajne jasné, že sme si vypestovali slušný jo-jo efekt.

A prečo vám jo-jo efekt s e-diétou nehrozí?

Lebo jedálny lístok pre e-diétu zostavili špičkoví odborníci na výživu, ktorí presne vedia, čo vaše telo potrebuje. Pochutnáte si na pestrom, čerstvom jedle, budete plné energie a váš organizmus bude zásobený všetkými potrebnými živinami, ktoré vám prinesú zdravie, vitalitu a zbavia vás kíl, ktoré nepotrebujete. S e-diétou nevynecháte žiadne jedlo, pretože budete jesť päťkrát denne také chutné dobroty, že sa na ne budete päťkrát denne tešiť.

 


Predchádzajúci článok
5 zdravých horúcich kakaových receptov...
Nasledujúci článok
Poznáte najkrajší dar?


Ďalšie v sekcii: Blog

Téma: Blog

Chcete schudnúť, prečistiť alebo nepribrať?

Pozrite si programy eDiéty:
dieta-pre-zeny-klasik.png
Objednať Diéta pre ženy
Navaríme, zabalíme, dovezieme.
dieta-pre-muzov-klasik.png
Objednať Diéta pre mužov
Navaríme, zabalíme, dovezieme.